Posted by admin On Czerwiec - 14 - 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Preply.com/pl ? najlepsze korepetycje i konwersacje z języka niemieckiego

Osoby, które decydują się na naukę języka niemieckiego, robią to z różnych powodów. Niektórzy liczą, że dzięki znajomość tego języka dostaną lepszą pracę, inni planują wyjazd na stale do Niemiec lub Austrii. Są też tacy, którzy po prostu interesują się językiem niemieckim i krajami niemieckojęzycznymi. Niezależnie od tego, do jakiej grupy należysz, powinieneś wiedzieć, że nauka języka niemieckiego nigdy nie przyniesie efektów, jeśli nie będzie uzupełniona o konwersacje. O ile bowiem gramatyki czy słówek można uczyć się we własnym zakresie, o tyle prawidłową wymowę czy akcent uda się uzyskać dzięki rozmowie i osłuchaniu się z żywym językiem. Dostępne na rynku materiały audiowizualne przeznaczone do nauki języka niemieckiego stanowią tu jedynie namiastkę prawdziwej konwersacji, którą najlepiej odbywać z native speakerem. Rozmawiać można oczywiście tradycyjnie, ale można też wykorzystać w tym celu program Skype, który umożliwia komunikację Internetową bez względu na odległość dzielącą rozmówców. Właśnie ten program wykorzystuje platforma edukacyjna Preply.

Preply to internetowy serwis, który zrzesza nauczycieli języków z całego świata. Bez trudu można tu znaleźć nauczyciela, który oferuje korepetycje online po niemiecku. Dzięki podanej w profilu każdego nauczyciela lokalizacji można również umówić się na spotkanie w dogodnym miejscu. Koszt lekcji nie jest tu wygórowany i również informację o nim znaleźć można w profilu każdego nauczyciela. Zazwyczaj cena za godzinę korepetycji waha się między 8 a 20 dolarami.

Michael i Christoph ? profesjonalni lektorzy niemieckiego czekają w Preply?

Michael i Christoph ? profesjonalni lektorzy niemieckiego czekają w Preply?

 Szybko, wygodnie i niedrogo ? tak można uczyć się niemieckiego

Niezwykle ciekawa oferta Preply z pewnością zainteresuje każdego, kto chce szybko i w przyjemnej atmosferze nauczyć się języka niemieckiego. Serwis wciąż się rozwija. Obecnie nauczycieli, którzy ferują korepetycje przez Internet z zakresu języka niemieckiego jest około dwudziestu pięciu. Liczba ta jednak szybko wzrasta i wciąż przybywa profili osób, które w profesjonalny sposób zadbają o edukację językową użytkowników portalu. Wśród lektorów oferujących nauczanie języka niemieckiego znaleźć można zarówno native speakerów jak i polskich nauczycieli legitymujących się odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Wybierając korepetytora dla siebie można jednak nie tylko kierować się jego wykształceniem, ale także zainteresowaniem czy cechami charakteru, ponieważ również takie informacje znaleźć można w każdym profilu. Pozwala to na wybór lektora, z którym będzie można znaleźć wiele wspólnych tematów, co oczywiście sprawi, że konwersacje będą interesujące, a nauka bardzo przyjemna.

Oprócz bogatej bazy nauczycieli Preply posiada także wiele innych zalet. Przede wszystkim oferuje edukację przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, w wygodnym otoczeniu i bez straty czasu na dojazdy. Ponadto istnieje tu możliwość elastycznego modyfikowania programu nauczania, który dostosowany jest każdorazowo do potrzeb i możliwości ucznia. Z Preply skorzystać mogą zarówno osoby znające już język niemiecki i chcące rozwijać swoje umiejętności jak i ludzie zupełnie początkujący. Można od razu umówić się z nauczycielem na regularne spotkania online lub też po prostu na kilka spotkań, podczas których możliwe będzie przygotowanie się do podróży czy konkretnej sytuacji, na przykład rozmowy w sprawie pracy. Niezwykle atrakcyjna jest także cena za godzinę lekcyjną. W porównaniu z kosztem, z jakim trzeba się liczyć w przypadku skorzystania z oferty szkół językowych, lekcje z Preply wypadają dużo taniej. Pełna dowolność istnieje także w doborze pory nauki. Można umówić się z lektorem na godziny poranne, południowe a nawet późnym wieczorem. Żadna szkoła językowa nie oferuje takiej elastyczności. Nauka języka niemieckiego z Preply będzie więc niewątpliwie bardzo efektywna i przyjemna. Aby się o tym przekonać, wystarczy zarejestrować się w portalu, wybrać odpowiedniego nauczyciela i po prostu rozpocząć pierwszą lekcję!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://preply.com/pl/skype/korepetycje-z-niemieckiego

Konwersacje językowe przez Internet ? platforma Preply - logo

Konwersacje językowe przez Internet ? platforma Preply – logo

 

Comments are closed.