Posted by admin On Sierpień - 12 - 2015 Komentowanie nie jest możliwe

chleb04Tanio na narty na Słowacji 2015 w ośrodkach Vrátna, Kubínska Hola i Wielka Rača
Jeśli  interesują cię narty na Słowacji 2015, proponujemy trzy popularne ośrodki narciarskie – Vrátna, Kubínska hoľa i Wielka Rača. Wszystkie te ośrodki oferują korzystne ceny skipassów. Jeśli chcesz pojechać tanio na narty, zapraszamy na Słowację.
Ośrodek narciarski Vrátna znajduje się w górach Małej Fatry oferując aż 4 obszary tras narciarskich. Ośrodek dysponuje trasami narciarskimi o łącznej długości 14 km, 12 wyciągami i dwiema kolejkami linowymi. Kolejny ośrodek narciarski – Kubínska hoľa ma podobną długość tras narciarskich łącznie, tak jak ośrodek Vrátna, na szczyt zabiorą cię 2 czteromiejscowe kolejki krzesełkowe i 8 wyciągów. Największym urokiem tego ośrodka jest niesamowity widok ze stoku narciarskiego, który jest naprawdę wyjątkowy i warto zjechać na nartach ze szczytu. Na Słowacji piękniejszego widoku ze stoku narciarskiego nie ma.
Ostatnim z trzech ośrodków narciarskich jest Wielka Rača również z trasami narciarskimi o podobnej długości jak poprzednie dwa. Tutaj znajduje się jednak 6-osobowa kolejka krzesełkowa kombinowana z 8-osobową kolejką linową. Ze względu na położenie jest popularnym ośrodkiem narciarskim również wśród polskich i czeskich narciarzy.
Zaletą wszystkich trzech ośrodków narciarskich jest to, że znajdują się nieopodal siebie. Można się zakwaterować na przykład w Terchovej w domkach do wynajęcia Uhorčík, Ilčík i Rajnoha, a w takim razie do najbardziej odległego ośrodka jest zaledwie 45 minut jazdy samochodem. Wypad na narty na Słowację może w ten sposób być naprawdę ciekawy i zróżnicowany.

Comments are closed.