Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – od małych gabinetów, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej interakcji z  osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy polskie, twórcy następujących produktów na przykład Zhermapol czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część tego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Zobacz
  Sklep.Cezal.com.pl

Comments are closed.