Posted by admin On Czerwiec - 23 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla szereg opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany również w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.

Efektem może być odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować wszystkie problemy, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Comments are closed.